Vizyon/ Misyon

Şirketimizin amacı;  ürün ve hizmetlerimizin kalitesi, müşterilerimizin istek ve beklentilerini tam anlamıyla karşılayan düzeyde olmasını ve kesin bir güvenle kullanımını sağlamaktır. YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ KOZMETİK ARAŞTIRMA VE  ÜRETİM BİRİMİ üst yönetimi bu politika doğrultusunda, Kalite, Çevre Yönetimi ile  İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri şartlarına eksiksiz uyulacağını taahhüt eder.

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ KOZMETİK ARAŞTIRMA VE  ÜRETİM BİRİMİ, sürekli iyileştirme kavramı çerçevesi içerisinde mevcut faaliyetlerini yürütürken, güncel standartlarla teknolojileri takip eder ve uygulamaya yönelik olarak değerlendirir. 

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ KOZMETİK ARAŞTIRMA VE  ÜRETİM BİRİMİ, uygulamakta olduğu Kalite, Çevre Yönetim ile İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri gerekliliklerini ilgili standart ve yasalara uygun olarak yürütmekte ve periyodik olarak gözden geçirmektedir.

 

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ KOZMETİK ARAŞTIRMA VE  ÜRETİM BİRİMİ Kalite Yönetim Sistemini müşteri şartları, müşteri beklentileri, yasal şartlar ve diğer şartları da dikkate alarak müşteri memnuniyetinin artırılmasına yönelik ISO 9001:2008 standardını referans alarak oluşturmuştur. Ayrıca müşteri şartları, yasal şartlar, sistemin sürekli iyileştirilmesi ve yasal şartlara uyma güvencesi için proseslerin belirlenmesi ve sistemin etkin olarak uygulanması yoluyla müşteri memnuniyetinin artırılması amaçlanır. 

 

Kalite Yönetim Sistemimiz aşağıdaki dış kaynaklı dokümanların şartlarını dikkate almaktadır.

 

ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemleri

ISO 14001: 2004  Çevre Yönetim Sistemi

ISO 22716: 2007 Kozmetik- İyi Üretim Uygulamaları (GMP)

OHSAS 18001: 2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi

EN ISO 13485:2012 MEDICAL DEVICES